hosting image

15.11.2014, godzina 14:19

hosting fotek Wiele osób pragnie mieć witrynę internetową, jednakże sama chęć nie wystarcza. Już po chwili powstają różnorakie problemy. Jaki design ma mieć witryna? Co powinno się w niej znaleźć? Jakich instrumentów użyć do jej stworzenia? Czy może być to dochodowe zajęcie?

Projektowanie stron WWW nie jest skomplikowane, aczkolwiek przed podjęciem pracy należy usiąść i stanowczo ustalić, co chcemy na niej ulokować oraz opisać funkcje, które ma spełniać. Nie są to proste decyzje, ale należy je podjąć już na wstępie. Od tego zależy struktura menu, oblicze strony głównej, ilość zakładek, nawigacja, liczba dokumentów i obrazów, które będą nam niezbędne do zbudowania serwisu.

Wczuj się w rolę czytelnika, zastanów się, co zrobi, gdy wejdzie na Twoją stronę, czego będzie szukał, co możesz mu dać, ile to będzie kosztować image hosting. Swoje przemyślenia przedstaw paru osobom i zapytaj, co sądzą o pomyśle. Z pewnością poradzą Ci, co ich zdaniem należałoby dodać lub zastąpić.

Zapamiętaj, że treść musi być na tyle ciekawa, aby utrzymać użytkownika na dłużej. Jeżeli strona będzie atrakcyjna i niebanalna, wiele osób będzie ją odwiedzać, a przecież o to chodzi!

Bardzo ważkie jest, aby witryna była możliwie najlepiej zaprojektowana. Szczególnie podczas jej pierwszej odsłony w sieci. Ale jak to osiągnąć? Jest kilka sposobów.

Teksty - nie mogą być nudne, zbyt długie, rozległe i niestarannie napisane. Wyłapuj błędy ortograficzne, czytaj je po kilka razy.

Estetyka - musi być właściwie dobrana do serwisu. Jeśli nie masz talentów graficznych, popytaj znajomych, czy nie mogliby pomóc. Ważny jest dobór barw, kształtów, zestawienie grafik z innymi częściami witryny. Pomyśl o fotosach – urozmaicają tekst i skupiają na sobie uwagę.

Nawigacja - dzięki niej możesz bardzo wiele zyskać. Łatwe poruszanie się po serwisie, wyszukiwanie wiadomości czy łatwe przechodzenie pomiędzy poszczególnymi sekcjami to jedne z najważniejszych cech dobrej witryny.

Prawa autorskie – przestrzegaj je zawsze i za wszelką cenę free picture hosting, a jeśli masz obiekcje, proś o zgodę twórców. Pamiętaj, że wszystko, co nie jest Twoje należy do kogoś innego.

Modernizacja - to magnes na internautów. Strona nie może być nieaktualna. Postaraj się przewidzieć jak często będzie dodawana nowa zawartość.

© 2016 All Rights Reserved